nedelja, 24 mart 2019
Regionalni radio Srem

Inđija: Pripreme Indiansa za novu sezonu

Inđija: Pripreme Indiansa za novu sezonu

Klub malog fudbala Indians 2013 iz Inđije priprema se za ono što ih očekuje u Futsal ligi Vojvodine sezona 2018/2019. u kojoj če se ovaj klub takmičiti. Inđinčani se okreću kompletiranju igračkog kadra i plana priprema za sezonu u kojoj je jedini cilj prvo mesto i plasman u Drugu ligu.
– U upravi kluba zadovoljni smo do sada sa igračima koji su došli u klub i koji će još pojačati naš klub, a svakako veliku zahvalnost dugujemo šefu stručnog štaba koji je doveo te igrače. Ekipa trenira i radi svakodnevno tako da imamo maksimalno poverenje u šefa stručnog štaba Slavišu Markovića u jednom zajedničkom cilju, a to je svakako Druga liga, što bi bio veliki uspeh našeg kluba. Za sada odigrali smo četiri prijateljske utakmnice, pobedili smo KMF Gročanski Futsal Klub Beograd 9-7, i KMF Mićko Trend Novi Sad 5-1, a pretrpeli smo poraz od KMF Viking Ruma 2-4, i KMF Bjakoneri Beograd 1-4, a ono što nas još očekuje jeste i međunarodna utakmnica u Laktašima protiv ekipe KMF Šampion član Prve lige Republike Srpske koju će naš klub odigrati – zaključio je predsednik kluba Mario Milković.

Sviđa vam se članak? Podelite ga!

O autoru

Kontaktirajte nas