nedelja, 22 april 2018
Regionalni radio Srem

Pećinci – podrška vladajućoj koaliciji

Pećinci – podrška vladajućoj koaliciji

Šef odborničke grupe u Skupštini opštine Pećinci “Milenko Đurđević – Za naše selo” Milenko Đurđević, ocenio je danas da su u pećinačkoj opštini nakon šest meseci koliko je prošlo od martovskih lokalnih izbora, primetni dobri rezultati rada lokalne samouprave koju predvodi koalicija okupljena oko Srpske napredne stranke.
“Iako jedan od najljućih protivnika u toku martovske izborne kampanje, to je činjenica na koju prosto ne mogu da se ne osvrnem,” rekao je Đurđević i istakao da zbog toga želi da pruži punu podršku radu pećinačke lokalne samouprave i opštinskom rukovodstvu, u čemu mu se pridružuju i članovi Odborničke grupe “Milenko Đurđević – Za naše selo” Miloš Gmizić i Ružica Crvenić.
„U ovoj odluci su me učvrstili i ljudi koji su svojim radom svakako doprineli uspešnom vođenju opštine, uprkos vremenima finansijske i ekonomske krize i opštim merama štednje, koordinator za Sremski okrug SNS Đorđe Radinović i poverenik Opštinskog odbora SNS Pećinci Milorad Pantić“, rekao je Đurđević.

Sviđa vam se članak? Podelite ga!

O autoru

Kontaktirajte nas